TWORZYMY NARTY, KTÓRE WYGRYWAJĄ!

Po raz kolejny nasze narty dostały najwyższe oceny nadane przez międzynarodowe magazyny narciarskie. Wygrane naszych wyjątkowych i innowacyjnych nart to rezultat jaki osiągnęliśmy łącząc racing, freeride i freestyle z naszym know-how i kreatywnością.

Stöckli #LikeAWorldChampion

Z FACHOWĄ FINEZJĄ

Narty Stöckli są produkowane w naszym obiekcie w Malters, niedaleko Lucerny. Pasja z jaką tworzymy narty jest widoczna w DNA każdej ręcznie wyprodukowanej narty. Nie uznajemy żadnych kompromisów jeśli chodzi o jakość, materiały i wykonanie. W naszej pracy dbałość o szczegóły jest wyjątkowo istotna.

 

Zobacz więcej

RACING - NASZ PUNKT ODNIESIENIA

Tylko najlepszy produkt jest wystarczająco dobry. Nasi zawodnicy mogą w pełni zaufać naszym nartom i naszemu zaspołowi. Razem możemy zawalczyć o setne sekundy, które są tak istotne aby zdobyć olimpijskie zwycięstwa, tytuły Pucharu Świata i Kryształowe Kule.

 

Zobacz więcej

IDEALNE NARTY DLA MNIE! WYSZUKIWARKA NART STÖCKLI

Sprawdź który model nart będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Zobacz więcej

NAJWYŻSZEJ KLASY SZWAJCARSKA MODA NARCIARSKA

Aby zaspokoić najwyższe standardy jeśli chodzi o odzież narciarską, zespół Stöckli  użył całego swojego doświadczenia sportowego aby stworzyć  najnowszą kolekcję. Nasza ergonomiczna i funkcjonalna odzież sportowa jest w 100 % wyprodukowana w Europie. To co wyróżnia kolekcję Stöckli to czyste kolory, proste linie i subtelny design.

 

Zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.